עופרה גרטי – דרך הגוף – רפלקסולוגיה ואבחון, קורסים סדנאות וטיפולים קורס רפלקסולוגיה, קורס קריאת כף רגל, קורס עיסוי תינוקות, קורס אבחון, סדנא לשחרור מתחים, תראפיית גלגול נשמות, שיטת בויה, אמנה ותדרי האור הבהיר.

קורס מתקדם באבחון

קורס מתקדם באבחון דרך כפות רגליים (מיועד לבעלי ידע בסיסי באבחון – אשר סיימו קורס אבחון ושנה ב')
מנחה מיכל קהת צטרון

באבחון אנחנו נכנסים למרחב של האדם, מרחב שהוא מעבר לגבולות שלנו, ומשקפים לו את נתיב חייו, ואת האופן בו הוא חווה את המציאות סביבו . התבוננות בכפות הרגליים מאפשרת יצירת דיאלוג וחקירה משותפת כאשר המטרה היא לזהות את האיכויות האישיות של האדם כמו גם את הקשיים עימם הוא מתמודד.
אנו נעמיק בנושאים כגון חשיבה, בחירה, ביטוי אישי, תקשורת בין אישית, זוגיות , הכוונה מקצועית ועוד.
נלמד לכוון וללמד אנשים הפונים לאבחון למצוא אפשרויות מתאימות עבורם.
נשים דגש לא רק על מה ניתן לראות באבחון, אלא גם על האופן בו מעבירים את המידע למאובחן. נלמד כיצד לתרגם את מה שראינו למילים באופן שיבהיר ויעמיק את התבוננותו של אדם על חייו.
נעבור על כל אחד מארבעת היסודות ( אויר , אש , מים , אדמה ), נלמד חלוקות משנה שיאפשרו קבלת מידע מדויק יותר מכל אחד מהם.

הקורס מאפשר יצירת שילוב טוב בין היסודות כך שניתן ביתר דיוק להסתכל על היבטים כגון: יצירתיות, חשיבה ויישומה במציאות, התייחסות לדינאמיקה של כניסה ויציאת אנרגיה ( נשימה, אוכל והפרעות אכילה,כישורי למידה, תקשורת בין אישית ועוד).
בייעוץ איננו מתערבים בחיי אנשים ואיננו מכתיבים דרך פעולה אחת.יחד עם זה נרכוש כלי ייעוץ המאפשרים,יחד עם האדם שמולנו לתרגם וליישם את המידע שנקבל מכפות הרגליים .
ייעוץ יחשוף מגוון אפשרויות בחירה לאור המידע העולה מהאבחון. כאשר אדם מעלה שאלה אנו אמורים ללמדו למקד את השאלה ולבחון אותה בהתייחס לסביבתו הסובייקטיבית: מה הוא רוצה, מהם כישוריו. ובהתייחס לסביבתו האובייקטיבית : מה המשאבים הקיימים עבורו אותם יוכל לנצל.
המטרה היא ללמד אדם להתמודד עם מציאות משתנה, לדעת שצומת תמיד מופיעה ותהליך קבלת החלטות הנו דינאמי וחלק מהחיים.

הקורס הבא יפתח בנובמבר 2010 , בחיפה.

סה"כ 10 מפגשים כל מפגש 5 שעות, אחת ל3-2 שבועות (רשימת תאריכי הקורס בתחתית העמוד)
עלות: 3,000 ₪ כולל מע"מ (ניתן לחלק לתשלומים).
הקורס יתקיים בין השעות
10:00-15:00רחוב התור 6 , חיפה. לימין האנטנה , קומה 1 על הדלת רשום מכון קדם. (התקשרו לקבלת הנחיות לשימוש בתחבורה וחנייה באזור).אין צורך להצטייד באוכל. יוגש כיבוד במקום.
מסיימי הקורס מקבלים תעודה על השתתפות.

לפרטים ולהרשמה (לא דרך האתר!): מיכל קהת ציטרון M.S.W. פסיכותרפיסטית, טלפון / פקס 04-8373577

או לאורית טרגנו 050-7301385

מיכל קהת ציטרון M.S.W. פסיכותרפיסטית

בעלת ניסיון בתחום הטיפול הכולל מעל-30 שנות ייעוץ, פסיכותרפיה, עבודה עם צוותים, הוראה (בין השאר 10 שנות הוראה בבית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת חיפה) והנחיית קבוצות.

מעבירה סדנאות להתפתחות אישית ומקצועית המיועדות למטפלים מתחומי הטיפול השונים. זה כ-20 שנים משלבת בעבודתה אבחון כולל כבסיס לייעוץ והכוונה בתחום האישי ובחירת מסלול מקצועי (לימודים ותחומי עיסוק) דרך כפות הרגליים .

משלבת בטיפול עבודה דרך הגוף, דמיון מודרך, קלפים ו Voice Dialogue

להתראות בשמחה,

מיכל קהת ציטרון אורית טרגנו

04-8373577

כיף לראות תגובות שלכם!